[ < < Zpět na aktuality ]

Muži na turnaji v Mostě

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:19.06.2023 11:06:50

Čtvrté kolo třetí ligy mužů ve skupině západ hostil Most o víkendu 17. a 18. června. Muži z SK Pegas Sedlčany na turnaji obstáli a v ligové tabulce postupují opět výš.

Do prvního zápasu nastoupili Pegasové proti Pikes Praha možná příliš zvolna a dovolili si v první směně dostat 5 bodů. Od druhé směny však Pegas ustálil své výkony a otočil výsledek. Závěrečný nápor vedl k vítěznému ukončení zápasu po vypršení časového limitu v šesté směně při vedení 13:9 a plných metách.

Ihned po zápase s Pikes následovalo utkání proti Painbusters Most. Most opět začal lépe, ale tentokrát Pegasové při obracení výsledku neměli tolik koncentrace a po několika zlomových chybách nezbyla ani morální energie k otočení výsledku. Pegas vs. Painbusters 6:20.

Druhý hrací den přinesl opakování sobotních zápasů, a tak Pegasové nastoupili opět proti mosteckým. Plánovaná síla v útočné fázi se opět nedostavila a i přes vyrovnaný úvod zápasu s vedením Pegasů, došlo ke zlomu a Most opět triumfoval 14:3.

Odveta proti Pikes byla statisticky celou dobu v rukou Pegasů. Sedlčanští v každé směně vedli a až do sedmé směny si vedení drželi. Výhra nad Pikes 9:16 a výsledky ostatních zápasů přisoudily Pegasu Sedlčany 2. místo a postup v soutěžním žebříčku na průběžnou třetí příčku skupiny západ za Tunnellers a Painbusters.

kompletní výsledky