Sedlčanská T-Ballová liga - výsledkyKategorie Micro.
Středečního turnaje (23. května) se účastnila čtveřice školních družstev z 1. ZŠ Sedlčany, ZŠ Dublovice, ZŠ Chlum a ZŠ Kosova Hora. Žáci 1. až 3. tříd  odehráli své zápasy s nevídaně vyrovnaným skóre, když většina zápasů končila s rozdílem jediného bodu. O druhém finalistovi dokonce muselo rozhodnout tzv. kolečko při rovnosti bodů 3 družstev. Ve finále opět o 1 bod zvítězila ZŠ Dublovice před ZŠ Chlum. Na třetím místě je 1. ZŠ Sedlčany a čtvrtá ZŠ Kosova Hora. Všem 49 hráčům a hráčkám gratulujeme.
 
Kategorie Mini.
Ani, když se v Sedlčanech hrála extraliga, nebyly tribuna a ochozy hřiště tak zaplněné, jako, když se hraje t-ball. Kategorie Mini, žáci a žákyně 4. a 5. tříd se hrála ve čtvrtek 24. Května. Dle soupisek 46 kluků a holek ze čtyř škol odehrálo pohledná utkání. Tentokrát turnaji vévodila 1. ZŠ Sedlčany, která s přehledem vysokým rozdílem porazila všechna ostatní družstva. Na druhém místě i po finále zůstala ZŠ Kosova Hora před ZŠ Dublovice a ZŠ Chlum. Gratulujeme.
 
Kategorie Maxi.
Kategorie Maxi (6. – 7. třídy) je již tradičně nejobsazenější t-ballovou soutěží. I přes rozdělení turnaje na dvě hřiště, v Pegasaréně a na Mrskošovně, byly veškeré divácké kapacity přeplněné. Snad stovky diváků přicházely fandit 74 na soupiskách uvedeným hráčům a hráčkám ze šestice školních družstev. Po základní části se jako nejsilnější ukazovala 2. ZŠ Propojení a sekunda, kteří se i postupovým pavoukem probojovali do finále. Velké drama přineslo i utkání o 3. místo mezi Kosovou Horou a Primou GaSOŠE, které až v rozpalu svým posledním odpalem, Homerunem otočil ve vítězství Kosovy Hory její skvělý pálkař. Ve finále mezi ZŠ Propojení a Sekundou GaSOŠE si Propojení držela těsné vedení . Dohrávku však ovládla Sekunda a otočila skóre ve svůj prospěch, čímž si zajistila i vítězství na turnaji. Na 5. Místě se umístila 1. ZŠ Sedlčany a na 6. ZŠ Jesenice.

V září roku 2018 se některá družstva posunula do vyšších kategorií a bylo vydět opět řadu skvělých akcí.

V kategorii Mini se představilo 5 družstev s celkem 59 hráči abecedně: 1. ZŠ Sedlčany, ZŠ Dublovice, ZŠ Chlum, ZŠ Jesenice a ZŠ Kosova Hora. Po poměrně vyrovnané skupině ve které trojice družstev měla shodně 2 výhry a 2 prohry se ve finále utkala družstva neporažené 1. ZŠ Sedlčany a jarní vítězové kategorie Micro z Dublovic. Finále skončilo rozdílem pouhého jednoho bodu vítězně pro 1. ZŠ.Druhé místo patří Dublovicím před Kosovou horou, Jesenicí a Chlumem.
 
Gratulujeme hráčům a děkujeme všem pořadatelům a pomocníkům z SK Pegas Sedlčany.

Soubory s výsledky