[ < < Zpět na aktuality ]

Kadeti SK Pegas opět třetí.

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:15.05.2023 09:14:04

Ve druhém kole ligy kadetů (do 16 let), které proběhlo o právě uplynulém víkendu v Příbrami, sedlčanští Pegasové opět vybojovali 3. místo. Ve skupině Jih jsou společně s Pegasem radotínští Tunnelers, Pigs Trhové Sviny, Hladoví Hroši Sezimovo Ústí, pražští Joudrs a Amasoma Příbram.

Turnaj zahájili Pegasové s Amasomou a od začátku byla znatelná převaha Sedlčan, když po úvodních dvou směnách vedli nejvyšším možným rozdílem 12:0. Po mírném zvolnění zápas dotáhli k vítězství  15:6. Druhý zápas Sedlčan byl proti Trhovým Svinám, kde naopak šlo o souboj pevných obran. V úvodní směně Pegas získal 2 bodové vedení, které soupeři ve třetí směně vyrovnali a v dramatickém  závěru čtvrté směny se Pigs podařilo urvat vítězný 3. bod (Pigs x Pegas 3:2).

Po dvou odehraných zápasech se Pegasové přesunuli do Sedlčan na festival Volnočasuj a další zápasy očekával až v neděli.
Do nedělních zápasů o umístění šli Pegasové z druhého místa skupiny B proti vítězi skupiny A. Souboj o finále zahájili proti Radotínu. Ratotín měl zprvu navrch, ale na začátku čtvrté směny s končící hrací dobou Pegasové vyrovnali na 8:8 a mohlo dojít na tie-brake. V dohrávce však Radotín zvládl těžkou situaci a překvapení se nekonalo (Radotín x Sedlčany 9:8).

Pegasové tedy končili své vystoupení na turnaji zápasem o třetí místo s Hladovými Hrochy. Předvedli svůj standardní výkon a zápas dotáhli do vítězného konce za stavu 9:5 pro Pegas.

Sedlčanští kadeti tedy v divizi Jih potvrdili třetí místo za Radotínem a Trhovými Svinami. V porovnání s minulým turnajem došlo k výrazně vyrovnanějším zápasům s těmito soupeři, ale ještě je potřeba odstranit respekt z rychlých nadhozů soupeře a potrénovat tvrdé odpaly
(kompletní výsledky, fotogalerie).

I přes běžící sezónu stále přijímáme nové hráče. Přijďte v úterý nebo pátek v 16 hod. na trénink na hřiště v Luční ulici.