[ < < Zpět na aktuality ]

3. kolo ligy žáků 11. a 12. června

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:13.06.2022 11:48:10

Účast Sedlčanských Pegasů na 3. turnaji ligy žáků byla poznamenána školou v přírodě a marodkou, které v součtu připravily družstvo o dvě třetiny hráčů.

V úmorně horkém počasí odehráli Pegasové nejprve zápasy základní skupiny na umělce Joudrs Praha. Nejprve hráli proti Slavii Plzeň (11:4), následně s Joudrs (9:2) a Lobkovicemi (7:10). Družstvo v této sestavě mělo základní pokyn učit se hrou a v tom se hráčům dařilo naplňovat požadavky trenérů. Všechny zápasy byly odehrány dle aktuálních možností a schopností a vždy se podařilo několik úspěšných útoků a dobré obranné akce.

Nedělní zápasy o umístění odehráli Pegasové na hřišti Tempa Praha ve skupině o 5. – 7. místo. Úvodní zápas s domácími Canaries Pegasové uchopili svědomitě a díky náskoku z prvních tří směn dohrávali už s jistým vítězstvím (Canaries x Pegas 8:10). Následně do zápasu s Lobkovicemi už Pegasům došly síly a nemožnost střídání poslala hráče do útlumu v obraně. Nepodařenou 2. směnu v obraně sice napravili skvělým útokem. Skóre bylo o jeden bod, ale s únavou a horkem si neporadili. V další směně obrana při 2 autech dostala 6 bodů a do útoku už Pegasové při rozdílu o 7 bodů nešli (9:16).

Pegasové z turnaje přivezli 6. místo a řadu zkušeností pro další turnaje. Děkujeme pořadatelům za příjemně uspořádaný turnaj.

Žáci i kadeti mají tímto odehranou jarní část a další turnaje je čekají v srpnu a září.
(kompletní výsledky, fotofalerie)