[ < < Zpět na aktuality ]

Kadeti na turnaji v Plzni.

Vytvořil:Admin Administrátor (admin)
Dne:10.06.2022 11:59:33

Během víkendu 4. a 5. června odehráli kadeti (kluci a holky do 16 let) z SK Pegas Sedlčany turnaj ligy kadetů v Plzni. Mezi pěticí účastníků sedlčanští zanechali velmi dobrý dojem.

Do svého prvního utkání nastoupili proti Hladovým Hrochům ze Sezimova Ústí. Proti favoritovi soutěže drželi Sedlčany ve vypjatém a nejpohlednějším softballovém utkání celého turnaj vyrovnané skóre a až dohrávka v tiebraku rozhodla o výhře Hrochů 9:8.
V dalším zápase se Pegasové potkali s Canaries a družstvo začátečníků z Prahy jasně přehráli 11:1.

Do druhého hracího dne nastoupili Pegasové proti pořadatelské Slavii Plzeň. Pegasové od první směny získaly rozhodující náskok, i když Plzenští postupně snižovali Pegas zvítězil 12:8.
Do posledního zápasu skupiny s Radotínem Pegasové podcenili vstup. Po prohrané první směně už jen dotahovali, ale skóre neotočili. Porážka 14:10 a vyřazení týmu Canaries z celkového hodnocení přisoudilo Pegasu 3. místo na turnaji.

Při posledním předprázdninovém turnaji kadetů zanechalo sedlčanské družstvo dobrý dojem. Děkujeme i pořadatelům za dobře zvládnutý turnaj (fotogalerie, kompletní výsledky)